Niewidzialni Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Klitka Lizzy
Autor Wiadomość
Insanis 
Studentka

Pani/Pan: Elizabeth "Insanis" Day
Ubiór: Ubrana jest zwyczajnie, w dżinsy i koszulę w kratkę. Na nogach ma trampki, a włosy związała na karku w węzeł.
Ekwipunek: Posiada tylko srebrny nóż sprężynowy, lusterko i komórkę.

Wysłany: 2013-05-05, 20:53   

//Ja ci dam bałagan! Czyściutko, że można z podłogi jeść!!!

-Dobra....- powiedziała przeciągle nadal nie wiedząc z jakiego powodu Edith postanowiła ją odwiedzić.
-Tylko po co?- zapytała więc stojąc dalej w korytarzu. Miała nadzieję na krótką wizytę w stylu "Cześć dawno cię nie widziałam. Wpadłam tylko się przywitać i już mnie nie ma". Tymczasem Edi najwyraźniej zamierzała zostać.
Zdusiła warknięcie i tylko patrzyła na swa rudowłosą dawno niewidzianą przyjaciółkę. Zniknęła gdzieś bez śladu, a teraz nagle pojawia się jak gdyby nigdy nic. Potarła zmęczona kark. Jak zwykle milutka, nie ma co. - warknęła w myślach.
-Tylko na to mnie stać.- powiedziała krótko, nie wdając się w szczegóły, bo nikomu nie było potrzebne wiedzieć, że pokłóciła się z rodziną, która już od jakiegoś czasu o niej nie pamięta. Bywa trudno, ale co swoje, to swoje, więc nie może narzekać. Zaprosiła gestem Edi dalej do środka. Weszła szybkim krokiem do niewielkiego saloniku i pozbierała wszystkie dokumenty dotyczące Alarica, Miraż i inne rzeczy nie dla oczu Edith.
-Wejdź dalej i powiedz co się z tobą działo.
  Inne konta: brak

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach