Niewidzialni Strona Główna

     
   

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulaminy
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Wujek DżemDołączył: 10 Gru 2012
Posty: 605
Wysłany: 2012-12-16, 13:16   Regulaminy

Regulamin forum:

1. Użytkownicy powinni stosować się do zaleceń administracji forum. Ewentualne uwagi co do słuszności stanowisk administratora należy kierować bezpośrednio do niego, na PW lub umieszczać w dziale przeznaczonym na pytania, pomysły oraz tym podobne.

2. Obrażanie w jakikolwiek sposób innych użytkowników forum lub ich przekonań jest surowo zabronione. Punkt ten dotyczy graczy, nie ich postaci. W części pozafabularnej forum nie należy umieszczać też treści rasistowskich, pornograficznych, wulgarnych czy w inny sposób sprzecznych z polskim prawem.

3. Miejsca do rozmów poza fabułą gry oraz te do umieszczania reklam innych stron są odgórnie wskazane i uprasza się o trzymanie owych w razie odczucia gwałtownej potrzeby "offtopowania".

4. Ilość żywych postaci przysługujących jednemu użytkownikowi nie powinna przekraczać liczby sztuk dwóch (najlepiej po jednej z danej grupy, w tym maksymalnie jeden agent polowy) chyba, że administracja udzieli na to bezpośredniej zgody.

5. Zaleca się by postacie znajdowały się w jednym miejscu w danej chwili. Wyjątki wprawdzie się zdarzają (np. retrospekcje), póki co warto jednak trzymać się reguły pojedynczego występowania bohaterów. Można jednak pisać równocześnie w części pozbawionej stałego nadzoru MG (życie codzienne postaci), pod warunkiem, że opisywane zdarzenia miały miejsce wcześniej niż rozgrywany aktualnie scenariusz zlecenia (o ile postać bierze w jakimś udział).

6. Rozpocząć pisanie na forum można gdy tylko dodaną przez użytkownika Kartę Postaci zatwierdzi administrator lub inna osoba do tego powołana. Zaakceptowana postać otrzymuje jeden z kolorów określających przynależność do grup i może bez skrępowania rozpoczynać zabawę.

7. Zaleca się, by login użytkownika zawierał w sobie imię i nazwisko, imię lub pseudonim tworzonej postaci. W razie potrzeby zmiany loginu, prosimy pisać bezpośrednio do administracji.

8. Avatar użytkownika powinien przedstawiać jego postać. Z uwagi na specyfikę forum preferuje się loga w postaci zdjęć pasujących do klimatu.

9. Avatary powinny być przede wszystkim estetyczne. Oznacza to iż należy wystrzegać się obrazków nadmiernie szerokich, zaburzających rozkład tabel na forum, rozmazanych oraz tych chorujących na ciężki przypadek pikselozy. Preferowany rozmiar: 200x320.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, gdyby zaś do procederu takiego doszło, wszyscy użytkownicy zostaną o fakcie owym poinformowani.

Regulamin gry:

1. Zapisując się na forum, użytkownik zobowiązuje się do akceptowania decyzji Mistrzów Gry. W razie sporów, wszystkie niejasności rozsądza Administrator.

2. Postać może zginąć i użytkownik musi brać to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Jeśli Mistrz Gry powie, że postać ginie, to tak jest. Tak samo ma się sprawa z odcinaniem kończyn, łamaniem kości i innymi przyjemnymi doznaniami. Oczywiście nigdy nie dzieje się to bez powodu. Martwa postać nie może pisać na forum poza kilkoma wyjątkowymi sytuacjami.

3. Gracz nie może podejmować decyzji za postać innego użytkownika. Wszystkie akcje podejmowane wobec innej postaci/NPC'a powinny być opisywane jako próby podjęcia danej akcji, chyba, że dana postać jest nieprzytomna/śpi/nie żyje i gracz ma 100% pewności, że działanie, które chce wykonać jest możliwe.

4. Analogicznie do punktu nr. 3 - wszystkie podejmowane przez postać czynności, mające niepewny efekt (głównie podczas wykonywania zleceń), powinny być opisywane jako próby, a ich powodzenie rozsądzane przez Mistrza Gry.

5. Postacie nie są wszechwiedzące - na temat fabuły i świata posiadają tylko te informacje, które udało się pozyskać w trakcie gry lub wcześniejszych przeżyć.

6. Uprasza się o pisanie postów sensownej długości, wnoszących coś do rozgrywki. Pisanie kilometrowych opowieści w trakcie wykonywania zleceń nie jest jednak zalecane.

7. Posty pisane są w trzeciej osobie liczby pojedynczej, w czasie przeszłym. Dialogi powinny być wyszczególnione za pomocą myślników.

8. Podczas tworzenia postaci oraz udziału w rozgrywce należy zachować przedstawione w fabule realia.

9. Forum nie nadaje się dla dzieci. W części fabularnej akceptowane są sceny przemocy, erotyka, wulgaryzmy i wszelkie tym podobne działania. Oczywiście w rozsądnych ilościach.

10. Podczas gry z więcej niż jedną osobą, kiedy jeden z graczy nie pojawia się na forum dłużej niż dwa dni bez usprawiedliwienia, można spokojnie pominąć go w kolejce odpisywania.Zapisując się na forum, użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu.
_________________

i am nothing but i must be everything
 
  Inne konta: brak
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Template designed and created by Falcone
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 7